27° Poniedziałek
28 Maja

Wt

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie
Maciej Bochnowski

Udana inauguracja Pruszkowskiego Kina Letniego

Za nami inauguracyjny seans Pruszkowskiego Kina Letniego. W minioną sobotę w Parku Potulickich blisko 500 osób zjawiło się na seansie filmowym pod gołym niebem.

Widzowie Pruszkowskiego Kina Letniego jak zwykle nie zawiedli. W minioną sobotę w Parku Potulickich widownia przed ekranem była wypełniona prawie po brzegi. Mimo kapryśnej pogody i chłodnego wieczoru atmosfera jak zawsze była gorąca!

Cykl seansów pod chmurką zapoczątkował film „Interstellar” z Matthew McConaughey w roli głównej. Historia o kosmicznych podróżach wyświetlana w parkowej scenerii przyciągnęła zarówno młodzież, dorosłych, jak i seniorów. Na widzów czekała nie lada niespodzianka, bowiem w tym roku filmy w Pruszkowskim Kinie Letnim wyświetlamy na dużym ekranie.

Nowością jest również lokalizacja. Letnie seanse odbywają się w Parku Potulickich od strony ul. Lipowej przy studni wody oligoceńskiej. To miejsce spodobało się widzom. Wiele osób zamiast na przygotowanych krzesłach wolało rozłożyć na trawnikach swój koc i właśnie w ten sposób oglądać  film.

Już dziś zapraszamy na kolejny seans!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Ludzio

Zdjęcie jeszcze przed sensem dlatego nie ma jeszcze tłumów, ale już na samym filmie mimo niezbyt sprzyjającej pogody było naprawdę dużo osób . Fajna inicjatywa polecam.

Janusz

no na zdjęciu to tak z 34 osoby, chyba, że pozostałe czterysta ileś stoi poza kadrem

Go

Ludziom spać nie dają do 01 w nocy się tłukli...weźcie to kino pod swoje okna.

Zgrdzeio

Mi osobiscie bardziej podobała sie inaguracja sezonu na awarie wodociągowe, piszę to z CZYSTYM sumieniem.

Gość P

No na tym zdjęciu to widzów za wielu niema hehe