Wtorek
20 Lutego

Śr

Czw

PiąArchiwum

W Brwinowie zagra Raz, Dwa, Trzy

Legendarny zespół Adama Nowaka będzie gwiazdą tegorocznych Dni Brwinowa. Oprócz koncertu zespołu Raz, Dwa, Trzy na gości czeka wiele innych atrakcji. Początek już dziś!

Sobota będzie wypełniona widowiskami artystycznymi i muzyką. Obchody rozpoczną się o godz. 17.00 od inscenizacji bitwy pod Brwinowem. Ta zostanie zorganizowana na Polach Parzniewskich (od strony ul. 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej). Wszyscy, którzy chcą zobaczyć historyczne starcie na własne oczy powinni się tam pojawić. Po inscenizacji impreza przeniesie się do Parku Miejskiego. Tam o godz. 19.00 na scenie zobaczymy zespoły Santa Irena oraz Monika Adamska&Madmood. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Raz, Dwa, Trzy, który na scenie pojawi się o godz. 20.00. W brwinowskim parku nie zabraknie, więc takich utworów jak „Trudno nie wierzyć w nic” czy „W wielkim mieście”.

Niedzielne obchody Dni Brwinowa będą miały charakter bardziej oficjalny. Rozpocznie je msza św. w kościele św. Floriana (godz. 10.30). Godzinę później odbędą się uroczystości przy pomniku 36. Pułku Piechoty Legii Akademickiej na brwinowskim rynku. Delegacja gminy Brwinów weźmie również udział w powiatowych obchodach 77. rocznicy bitwy pod Brwinowem, Ołtarzewem i Błoniem. (godz. 13.00).

Po oficjalnej części przygotowano niespodziankę dla miłośników sportu. O godz. 15.00 na orliku w Żółwinie pojawi się Krzysztof Golonka. Chętni będą mogli potrenować z Mistrzem Świata Trików Piłkarskich i finalistą programu Mam Talent.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz