26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
wikipedia.org

W Otrębusach zlot fanów grupy ELO

Grupa Electric Light Orchestra zapisała się na trwałe w historii muzyki popularnej. 18 sierpnia na terenie świetlicy w Otrębusach rusza XIII Międzynarodowy Zlot Fanów ELO

Kultowy już zespół Electric Light Orkiestra od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Także w naszym kraju ma rzesze zwolenników Takie przeboje grupy jak „Telephone Line” czy „Don't Bring Me Down” nucimy do tej pory.

Warto więc wybrać się na zlot fanów ELO, tym bardziej, że organizator zapowiedział sporo atrakcji dla uczestników imprezy. I tak: 18 sierpnia (piątek) przewidziano przejazd londyńskim piętrusem z Brwinowa do Warszawy, do redakcji III Programu Polskiego Radia. Organizator zastrzega jednak, że do siedziby Trójki może „wtargnąć” maksymalnie kilkanaście osób, pozostała część fanów będzie zwiedzać stolicę kontynuując jazdę autobusem. O godz. 21.00, już w Otrębusach, nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy. Potem zabawa, konkursy, karaoke do białego rana.

W sobotę 19 sierpnia przewidziano zwiedzanie Muzeum Motoryzacji, koncerty kwartetu Krzysztofa Trawkowskiego oraz zespołu Massuana z Gdańska. Następnie biesiada przy ognisku i dyskoteka do rana. Będą też oczywiście konkursy i karaoke. W niedzielę 20 sierpnia uczestników imprezy czeka pożegnalne śniadanie. Dodajmy, że w trakcie wydarzenia  można będzie obejrzeć m.in. galerię unikalnych zdjęć zespołu Electric Light Orchestra.

Serdecznie zapraszamy na zlot fanów ELO, będzie mnóstwo atrakcji – powiedział nam Wiesław Nastarowicz, organizator imprezy. Wszelkie informacje (także o ewentualnych kosztach) można uzyskać właśnie u niego, pod nr tel. 604 431 091.

Patronat medialny nad imprezą objęły „Gazeta WPR” i portal WPR24.pl.


Andrzej Golec
andrzej.golec@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz