26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niewww.enej.pl

W Pruszkowie wystąpi zespół Enej

17 czerwca w Pruszkowie odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego wystąpią Fasolki oraz zespół Enej.

– Na tegoroczną edycję Pikniku Rodzinnego zaplanowaliśmy wiele atrakcji. Tradycyjnie zapraszamy przede wszystkim do Miasteczka Organizacji Pozarządowych, gdzie będzie można zapoznać się z ich działalnością i być może zainspirować do własnego działania – zapowiada Starosta Maksym Gołoś.

Zatem jak rysuje się harmonogram imprezy? O godz. 13.10 wystąpią laureaci konkursu „Śpiewaj nie ziewaj”. O 14.00 pojawi się zespół taneczny „Pałacynki”, a o godz. 14.30 będzie można obejrzeć spektakl „Niezły Cyrk” w wykonaniu uczniów SOSW w Pruszkowie. Pół godziny później rozpoczną się pokazy tańca Dance Imperium, a o 15.35 odbędzie się prezentacja sztuk walki KS „Pantera – Brwinów”. O 16.05 mieszkańcy DPS Brwinów KSNAW przedstawią swój program artystyczny.

Koncert zespołu Fasolki rozpocznie się o 16.30. Na scenie pojawią się dzieci z Panem Tik-Takiem, Ciotką Klotką i Profesorem Ciekawskim.

Natomiast gwiazda wieczoru, czyli zespół Enej pojawi się równo o godz. 18! Muzycy sprytnie wędrują pomiędzy nurtami z pogranicza folku, rocka, ska, punktu i alternatywy ukraińskiej. Popularność zdobyli w 2011 r. dzięki udziałowi w programowi Must Be the Music. Tylko muzyka. Enej dostał się do finału, zajął pierwsze miejsce, ich utwór „Radio Hello” stał się hitem granym we wszystkich rozgłośniach radiowych. Z biegiem czasu, każdy nowy numer tego zespołu zdobywał dużą popularność.

Miejsce imprezy to Park Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

zainteresowany

KROPEK dopisali później :)

Jola

Dziadostwo będzie ta impreza wykonanie starosty któryś już się spakował do kobyłki .bo stchurzył przed Prezydentem Starzyńskim.A kaczorek wystawił synalka siepiery który nie ma pojęcia o samorządzie.

KROPEK

Do @zainteresowany jak byś czytał do końca "Miejsce imprezy to Park Kościuszki przy Pałacyku Sokoła w Pruszkowie."

Daro

A kiedy U2 wystapi? Byloby super

Gość

Do @zainteresowany - skoro czytałeś dwa razy to wiesz że organizatorem tej imprezy jest pan starosta, co za tym idzie na pewno nie jest on na terenie ORP Starzyński. Uprzedzając kolejne pytanie w stylu "skoro to obiekt zbudowany za publiczne pieniądze to powiat też może tam organizować" to tylko śmiem zauważyć że miasto Pruszków nie organizuje imprez na terenach powiatowych takich jak np. MOS na Gomulińskiego. A skoro powiat nie dołożył się do budowy ORP Starzyński a sam Maksym od początku tą inwestycję krytykował to niech organizuje swoje niszowe imprezy gdzie indziej.

Gość

już byli na dniach Pruszkowa

zainteresowany

Czy Piknik Rodzinny odbędzie się na pokładzie ORP Starzyński? (Centrum Dziedzictwa Kulturowego vel Centrum Kultury i Sportu) bo przeczytałem dwa razy i nie wiem gdzie ewentualnie skierować swoje kroki