25° Wtorek
18 Września

Śr

FB Weekend

Weekend na dożynki w Brwinowie

Brwinowskie dożynki odbędą się dopiero 25 sierpnia przyszłego roku, jednak burmistrz gminy już poinformował kto będzie gwiazdą wieczoru tego wydarzenia. Na scenie wystąpi zespół Weekend!

Współczesne dożynki łączą w sobie charakter świecki, religijny oraz ludowy. Zawsze głównym punktem jest zabawa z okazji zakończenia zbiorów i tym na co czekają mieszkańcy poszczególnych gmin są koncerty. W ostatnich latach brwinowskie święto plonów obfituje w gwiazdy muzyki disco polo. Podczas przyszłorocznych dożynek nie będzie inaczej, bowiem przed publicznością wystąpi zespół Weekeend, znany przede wszystkim z utworu „Ona tańczy dla mnie”.

Choć do imprezy pozostało jeszcze wiele czasu, to burmistrz już zaprosił swoich mieszkańców do wspólnej biesiady. – Nie pomyślcie tylko sobie, że jestem straszną gadułą i żadna tajemnica mnie się nie trzyma... – co to, to nie! Zapewniam, że potrafię trzymać język za zębami! Jednak, jak miałbym się nie podzielić ze swoimi dobrymi znajomymi informacją, że w czasie przyszłorocznych Dożynek Gminnych w Brwinowie wieczorem w sobotę 25 sierpnia 2018 r. zagra zespół Weekend? No – powiedzcie tylko – jak miałbym to przemilczeć? – pisze na facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów.

Przypomnijmy, że w tym kończącym się roku podczas dożynek w Brwinowie pojawiła się legenda muzyki disco polo – Bayer Full. Natomiast rok temu mieszkańcy mogli bawić się podczas koncertu zespołu Boys, a dwa lata temu wystąpił zespołu Akcent z Zenonem Martyniukiem na czele.

 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

fuck-to-all

BURAKIIIIIIIIIIII w tej Gminie pracują

Gość

I taka informacja w dziale kultura :(

Mieszkaniec

Bardzo dobry wybór panie Burmistrzu a ci wszyscy którzy piszą te negatywy niech zostaną w domu i tyle. Bo większość z nich to niby ci co nie słuchają, disco polo, ale jak są na weselach czy sylwestra ch to teksty piosenek znają lepiej jak wykonawca. W 2019 roku proponuje zespół MIG

AS

Panie Burmistrzu lepiej aby Gmina wydała środki finansowe na remont dróg gminnych (gruntowych - które status drogi gminnej mają od ponad 50 lat !), których również Pan nie jest w stanie wyremontować - bo podobno brakuje na wszystko funduszy. Remont to nie znaczy wyrównanie drogi spychaczem raz na pół roku. :-(

Gość

Może w końcu na tą okazje posprzątają ulice.

silver

Wiocha w niby mieście.

Gość

Nie żebym był jakimś rasistą czy szowinistą ale czy nie ma już normalnej muzyki w Polsce poza jakimiś wasalami, weekendami i innymi bayerami?

Kamila

Wstyd już powiedzieć ,ze mieszka się Brwinowie .Dziękujemy burmistrzu !

Marcinek glupi

A moze Sting by do Brwinowa przyjechal?

I co z tego?

To jest news, który powinien pojawiać się na pasku nawet w CNN!...

Gość

OK. Czuję się zaproszony, rezerwuję termin będę dokazywał - pozdrawiam grodziszczanin..

Gość

Tandeta w Brwinowie to już zwyczaj... niestety.

Rado Wpr

Oblesne disco polo. Porazka muzyka na wiosce!

Dziedzic Pruski

Dobrze, że tak wcześnie uprzedzają, dzięki temu wielu uniknie traumy, to miłe, że tak dbają o zdrowie mieszkańców