25° Wtorek
18 Września

Śr

Seweryn Dębiński

Władzę nad miastem przejmą... koty

W dniach 7-8 października w Pruszkowie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych połączona z targami zoologicznymi. Zatem impreza skierowana jest nie tylko do hodowców, ale i do wszystkich osób kochających te puszyste czworonogi.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać najróżniejsze rasy kotów, które zostaną ocenione w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. W sobotę, 7 października przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast dzień później będą rywalizować koty dorosłe. Jak już wspominaliśmy nie będzie to tylko impreza dla hodowców, bowiem wystawie będą towarzyszyć targi zoologiczne. Pojawią się na nich renomowanie producenci karm i artykułów dla zwierząt, w szczególności kotów.

Wystawa rasowych kotów to też dobry pomysł na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie. Uczestnicy imprezy będą mogli wybrać „Kota Publiczności” – głosowanie odbędzie się w sobotę, zaś puchar ufundowany przez PZF najpiękniejszy „mruczek” otrzyma w niedzielę.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicza przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Tych wystawców i hodowców nie zaliczyłabym do miłośników zwierząt

Gość

Lepsza wladza kotów niż wladza NieDaSie

Gość

w pruszkowie? najpierw trzeba tam jakoś dojechać xD

Gość

Jeszcze płacić trzeba,żeby te kocury zapchlone oglądać...fujjj