27° Niedziela
19 Sierpnia


Seweryn Dębiński

Władzę nad miastem przejmą... koty

W dniach 7-8 października w Pruszkowie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych połączona z targami zoologicznymi. Zatem impreza skierowana jest nie tylko do hodowców, ale i do wszystkich osób kochających te puszyste czworonogi.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać najróżniejsze rasy kotów, które zostaną ocenione w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. W sobotę, 7 października przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast dzień później będą rywalizować koty dorosłe. Jak już wspominaliśmy nie będzie to tylko impreza dla hodowców, bowiem wystawie będą towarzyszyć targi zoologiczne. Pojawią się na nich renomowanie producenci karm i artykułów dla zwierząt, w szczególności kotów.

Wystawa rasowych kotów to też dobry pomysł na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie. Uczestnicy imprezy będą mogli wybrać „Kota Publiczności” – głosowanie odbędzie się w sobotę, zaś puchar ufundowany przez PZF najpiękniejszy „mruczek” otrzyma w niedzielę.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicza przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Drogomistrz

Ludzie z zagranicy przyjadą a tu "wąskie gardło" ich przywita no chyba ze będą to ludzie z Austrii rodzimej firmy S...g która miłościwie rządzi w naszym mieście

Hodowcy nie są miłośnikami zwierząt

homo sapiens

Koty czy psy to tylko zwierzęta, o nieporównywalnym z człowiekiem stopniem rozwoju. Nie rozumiem wrogów kotów, że niby koty są fałszywe. Jakby zwierzę w ogóle mogło być fałszywe... Za to psy niby cud, miód, malina, najlepszy przyjaciel człowieka. Niedawno psy pogryzły dziecko, co rusz słyszymy o pogryzieniach i zagryzieniach przez psy. Psy po prostu są stadne i stąd ich te społeczne zachowania i posłuszeństwo właścicielowi (w psim rozumieniu przewodnikowi stada). Koty to indywidualiści, nie istnieje u nich hierarchia stada. Kot też przywiązuje się do właściciela, ale ponieważ nie zna posłuszeństwa, inaczej okazuje przywiązanie. A że zażarłby swojego pana gdyby ten był mniejszy, no cóż... Hordy zdziczałych psów też zagryzają ludzi, np. w Grecji. Jak powiedział Ferdek Kiepski - życie karmi się życiem, takie są prawidła natury.

Gość

jakość zarządzania miastem nie pogorszy się szczególnie ;-) :-)

Gość

Może lepiej już, niech te koty rządzą.

Gość

Aaaaaa psik!!!! Hehe

Adas

Rosyjskie niebieskie beda. To najladniejsze koty !