28° Poniedziałek
18 Czerwca

Wt

Śr
Anna Sołtysiak

Wracają „Śniadania w Parku”

Rusza kolejny już sezon pruszkowskich „Śniadań w Parku”. Inauguracja cyklu imprez zaplanowana jest na najbliższą sobotę. Warto zapakować smakołyki i wybrać się do Parku Kościuszki. Atrakcji tam nie zabraknie.

„Śniadania w Parku” zapisały się w kalendarzu imprez plenerowych w Pruszkowie. Celem tej ciekawej inicjatywy jest integracja mieszkańców miasta poprzez wspólne śniadania i dobrą zabawę.  – Atrakcje tegorocznych Śniadań w Parku będą rozlokowane w 4 przenikających się strefach tj. dla dzieci, dla dorosłych, dla młodzieży i dla seniorów. W każdej z nich będzie można korzystać z leżaków, koców, kolorowych puf, sof czy hamaków. Gdzieniegdzie będą rozstawione stoiska pod namiotami, których animatorzy podzielą się nie tylko śniadaniem, ale i swoimi zainteresowaniami – zachęcają organizatorzy ze Społecznego Stowarzyszenia „Forum Pruszków”.

W tym roku śniadania będą organizowane w wybrane soboty maja, czerwca i września. W tym roku śniadania będą rozpoczynać się o godz. 11.00, a nie jak w ubiegłych latach o godz. 10.00. – Po przepełnionych atrakcjami Śniadaniach na 100-lecie Pruszkowa czas na sezon sąsiedzkich schadzek. Postaramy się o taką atmosferę, żeby nikt nie miał oporu przed korzystaniem z miejskiego parku jak z własnego ogrodu, w którym można dobrze zjeść i porozmawiać o wszystkim. Będzie smacznie i kulturalnie – podkreśla Emilia Frydrych, pomysłodawczyni inicjatywy i koordynator zespołu organizatorów.

O  terminach sniadań będziemy informować na bieżąco.

Patronem medialnym Śniadań w Parku są Gazeta WPR i portal WPR24.pl


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Jan 2017.05.18 16:33 przestań wieszać psy na psach, bo dzieciaki takie same kupska zostawiają w parku o ile nie więcej niż psy. co krok to plac zabaw, całe parki to jedne wielkie place zabaw, cholery można dostać. to nie jest wasz prywatny teren i pora zauważyć, że wy i wasze potomstwo nie jesteście pępkami świata. park jest DLA WSZYSTKICH, również dla ludzi z psami. problemem jest na pewno brak wystarczającej ilości koszy na śmiecie.

Jan

Tylko żeby na deser nie była psia kupa pod kocykiem lub przyniesiona na podeszwie dziecinnego bucika. Do parku T. Kościuszki powinien być wprowadzony kategoryczny zakaz wchodzenia z psami. Byłem ostatnio z wnuczką 13 miesięczną w części dla małych dzieci i pierwsze jej kroczki pokazały co w trawie piszczy " psie kupy " i pełno petów na ścieżkach. Pozdrawiam i życzę udanego pikniku.