27° Środa
19 Września


pixabay

Wrak Race w Brwinowie

Coś dla miłośników motoryzacji i mocnych wrażeń. 2 września w Brwinowie odbędzie się Wrak Race, w którym wezmą udział pojazdy o wartości do 1 tys. zł.

Ostra jazda, adrenalina, ogromne emocje i wyjątkowe pojazdy – właśnie tak ma wyglądać wrześniowa impreza. Wrak Race odbędzie się przy ul. Pszczelińskiej 99. – Są to wyścigi aut o wartości maksymalnie do 1 tys. zł, udekorowanych i zmodyfikowanych według fantazji i uznania uczestników. Do wyścigu może przystąpić każda osoba z ważnym prawem jazdy min. kategorii B oraz mająca ukończone 18 lat – informuje Karina Szpiglewska ze Szpila Team, który organizuje Wrak Race.

Na torze w Brwinowie będzie się działo. Organizatorzy przygotowani są na start 100 załóg. Trwają zapisy do udziału we Wrak Race, formularz dostępny jest tu się tu. Wpisowe kosztuje 200 zł. – Nieodzownym elementem każdego Wrak Race’a są stłuczki i łuna kurzu unosząca się nad torem. Zdecydowanie jest to sport dla osób, które nie boją się ubrudzić i liczą na spędzenie dnia w przyjaznej i emocjonującej atmosferze. Oczywiście, aby wyścig był udany, ważni są dopingujący załogi kibice. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny – przedstawia Szpiglewska.

Zapowiada się świetna zabawa, ale we Wrak Race nie zabraknie rywalizacji. – Walczyć jest o co, ponieważ, oprócz nagród za pierwsze trzy miejsca osób, które zrobią największą ilość okrążeń, przygotowaliśmy nagrody dla zwycięzców w wielu innych kategoriach. Będą to puchary i upominki za wygraną w biegu handicup (dla osób, które odpadły w poprzednich biegach), za najlepszą stylizację samochodu, dla najlepszej załogi kobiecej oraz dla najszybszej załogi – podają organizatorzy.

Tor znajduje się za stacją paliw BP na terenie gospodarstwa po byłej szkole rolniczej w Pszczelinie (ulica Pszczelińska 99, mapkę znajdziecie tutaj). Impreza odbędzie się 2 września (sobota) o godz. 7.30!

Patronat medialny nad wyścigiem Wrak Race w Brwinowie objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Taki tor nie powinien znajdować się w Brwinowie, po drugiej stronie jest osiedle. To jakaś pomyłka!!

Zawodnik

Właśnie o to chodzi, by nie były to profesjonalne samochody z nie wiadomo jak dużym silnikiem i w dobrej kondycji. Nie muszą mieć aktualnego OC, ubezpieczenia, dowodu rejestracyjnego (bo nie jest to wyścig po ulicy). Ważne, by były dobrze zabezpieczone i były przygotowane zgodnie z regulaminem na stronie szpila.pro Ja już mam samochód prawie gotowy, a jestem zgłoszony od dawna! Jeżeli chcecie zobaczyć w praktyce jak to wygląda, to na youtube są filmy "mazowiecki wrak race", skąd część załóg przyjedzie do Brwinowa tego dnia. Do osób sceptycznie nastawionych piszę, że jak się o tym mówi, jak się widzi te samochody to nie oddaje w żaden sposób emocji jakie są tego dnia na torze. Szpila TEAM jest zorganizowaną grupą miłośników motoryzacji, a wiem, że ekipa z stamtąd robi wszystko, by przygotować tor we właściwy sposób. Wiem, że do tego miejsca i na wraki się wraca, pooglądać i dla tamtej społeczności. Warto przyjść nawet, by spotkać się, pogadać, zobaczyć i zrobić sobie zdjęcie z naszym polskim rajdowcem Robertem Herbą.

Gość

won z tym złomem

Gość

Bzdura zupełna, z taką imprezą to jak najdalej od Brwinowa !

do goscia z 8:35

Nie kwalifikujesz się. Sam silnik 3 litry z BMW e 36 jes twart ze 4 tys a tu jest limit że auta do 1 tys

Strażak Sam

A potem samochodziki się wyklepie i pójdąna sprzedaż ;-) "Panie, nówka sztuka, prosto z Niemiec, niemiecki chirurg tym jeździł do szpitala, płakał jak sprzedawał" ;-) :-)

Gość

Czy OC musi być. Mam stare, pordzewiałe BMW E 36 z 3.0 litra. Bez przeglądu i OC.

Gość

I potem wraki do Pruszkowa na Zakątną. Opon jest tyle, że i plac zabaw moźna zrobić.

Marek i Edek

I my tez tam będziemy Marek i Edek Złomiarze z Pruszkowa