28° Poniedziałek
18 Czerwca

Wt

Śr
wpr24

Wygraj bilety na Kabaret Młodych Panów [wyniki]

Dobra wiadomość dla miłośników kabaretu. Już niebawem w Grodzisku Mazowieckim wystąpi Kabaret Młodych Panów. Z tej okazji dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkursy.

Kabaret Młodych Panów do Grodziska przyjedzie ze swoim najnowszym programem pt. „Bogowie”. – Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile Bogiem własnego życia – tak kabaret opisuje swój najnowszy program.

Kabaret Młodych Panów tworzy czterech komików. Do ich najbardziej popularnych skeczy należą „Egzamin do policji”, „Śląski kucharz”, „Bieganie” czy „Kto poślubi moich synów”. W Grodzisku grupa pojawi się 29 kwietnia. Występ zaplanowano na godz. 20.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Westfala 3A.

Wspólnie z organizatorem wydarzenia dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na grodziski występ Kabaretu Młodych Panów. Pierwsze trzy osoby, które w czwartek 20 kwietna o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl otrzymają podwójne wejściówki na występ kabaretu. W tytule maila należy wpisać „Kabaret Młodych Panów” a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu.

WYNIKI
Magdalena Wiśniewska
Paulina Leszczyńska
Krzysztof Szczygieł


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

pierwsze trzy osoby wygrywaja, pozdro

Gość

czekamy z niecierpliwością

ROB

Kiedy wyniki ?