13° Poniedziałek
24 Września

Wt

mat. prasowe

Wygraj bilety na Kabaret Skeczów Męczących! [WYNIKI]

Wspólnie z organizatorami występu Kabaretu Skeczów Męczących w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach zorganizowaliśmy konkurs dla czytelników WPR24.pl. Do wygrania dwie podwójne wejściówki!

Będzie to 15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących. Przez ten czas na scenie KSM zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę w postaci dwóch podwójnych zaproszeń na występ „15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących”. Zasady są takie same jak w naszych poprzednich konkursach, czyli kto pierwszy ten lepszy! Zatem wejściówki zgarną dwie osoby, których maile jako pierwsze dotrą do nas o godz. 12.00 w piątek (23 marca). Wiadomości wysyłajcie na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kabaret Skeczów Męczących”, zaś w treści należy podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI:
Iwona Znajdek
Ania Marzec


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz