26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

NieJan Drzewiecki/ mazowsze.waw.pl

Wygraj bilety na Koncert Walentynkowy [WYNIKI]

Święto zakochanych już 14 lutego. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na Koncert Walentynkowy w Mateczniku Mazowsze.

Koncerty Walentynkowy to już stała pozycja w kalendarzu wydarzeń artystycznych Matecznika Mazowsze. W tym roku Państwowy Zespół Pieśni i Tańca „Mazowsze” również organizuje koncerty z okazji święta zakochanych. – W tym roku zapraszamy Państwa na wyjątkowy i niepowtarzalny Koncert Walentynkowy, w trakcie którego rozbrzmiewać będą największe przeboje z repertuaru „Mazowsza” oraz muzyczne niespodzianki w wykonaniu zaproszonych gości – zaprasza organizator. 

Matecznik muzyką dla zakochanych wypełni się 10 i 11 lutego. Koncerty w te dni rozpoczną się o godz. 17.00. 

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to jak spędzić walentynkowy czas ze swoja drugą połówką, to zachęcamy do udziału w naszym konkursie! Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielny Koncert Walentynkowy. Co trzeba zrobić by wygrać? Zasady są jak zawsze te same. Pierwsze dwie osoby, które 8 lutego (czwartek) o godz. 12.00 wyślą do nas maila na adres: konkurs@wpr24.pl otrzymają bilety. W tytule należy wpisać „Koncert Walentynkowy w Mazowszu”, a w treści należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wygrywają te osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę jako pierwsze.

Wejściówki otrzymują:
Sylwester Musiał
Agata Deres 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz