26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
Mat. prasowe

Wygraj bilety na „Muzykę w Parku”.

Matecznik Mazowsze dla miłośników muzyki klasycznej przygotował kolejną koncertową propozycję. To cykl „Muzyka w Parku”. W najbliższy czwartek usłyszymy muzykę Mozarta.

Cykl „Muzyka w Parku” w ofercie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” pojawił się w ubiegłym roku jako pilotażowy projekt. Koncerty szybko zyskały popularność wśród lokalnej widowni. Nie ma się więc co dziwić, że tegoroczna odsłona cyklu również cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Najbliższy koncert z cyklu „Muzyka w Parku” odbędzie się już 12 października (czwartek). O godz. 20.00 salę kameralną przy Pałacyku w Karolinie wypełnią takty uwertury „Don Giovanni” KV 527 i symfonii koncertującej Es-dur KV 297b Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Przed publicznością wystąpią: Joanna Żmijewska (obój), Anna Łukawska (klarnet), Jakub Piaszczyk (róg), Łukasz Krzętowski (fagot), Jacek Boniecki (dyrygent) oraz orkiestra PZLPiT „Mazowsze”.

Wspólnie z zespołem „Mazowsze” przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na czwartkowy koncert. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy w czwartek o godz. 14.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Muzyka w Parku” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzyma osoba, której mail jako pierwszy dotrze na naszą skrzynkę o godz. 14.00.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz