26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
mat. prasowe

Wygraj bilety na Neo-Nówkę [WYNIKI]

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy dobrą informację. Już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim wystąpi kabaret Neo-Nówka i to aż dwa razy jednego dnia.

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. Kabaret Neo-Nówka wystąpi już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim w hali sportowej przy Westfala. Tym razem zobaczymy program „Kazik sam w domu”. Kabareciarze wystąpią dwa razy: o godz. 17.15 i o godz. 20.30.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs,w którym do wygrania jest łącznie aż 12 podwójnych wejściówek na oba występy o godz. 17.15 i 20.30. Wejściówki na konkretne spektakle będą rozdzielone wśród zwycięzców losowo (nie ma możliwości zamiany wygranych biletów). Co należy zrobić by wygrać? W czwartek 23 listopada o godz. 12.00 należy przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W temacie należy wpisać „Neo-Nówka Kaziksamw domu” a w treści zamieścić imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrają te osoby, których maile na naszą skrzynkę wpłyną jako pierwsze po godz. 12.00.

WYNIKI
Urszula Drozdowska
Anna Rutkowska
Dominika Znajdek
Monika Maciąg
Jarosław Drozdowski
Małgorzata Michalska
Dorota Polkowska
Natalia Cieślak
Piotr Kowalski
Justyna Chodowicz
Arkadiusz Depta
Anna Wilk


 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

G

Po prostu fer byłoby gdyby następna osoba wygrała bilety która przez to się nie załapała, proste i logiczne.

Leo

A gość jeszcze bardziej, skoro posunal sie do opinii na ich temat. Gdzie kupie Bilet? Pozdrawiam

Gość

Wygrałam :D

Gość

Chyba Państwo D.. byli zdesperowani że aż dwie osoby wysyłały maile.