26° Czwartek
16 Sierpnia

Pią

Sob

Niemat.prasowe

Wygraj bilety na Neo-Nówkę [WYNIKI]

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy fantastyczna informację. Już 3 lutego w Pruszkowie wystąpi kabaret Neo-Nówka! A my mamy dla Was bilety!

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. – „Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów, wraz z kabaretem wystąpi Zespół Żarówki – zachęcają organizatorzy.

Neo-Nówka wystąpi w Pruszkowie już 3 lutego o godz. 20.00 w Hali Znicz przy Bohaterów Warszawy 4. Bilety w cenie 60, 70, 80, i 90 zł do nabycia w Hali Znicz oraz Biurze Podróży Sandy Travels (al. Wojska Polskiego 46) oraz na stronie biletowakasa.pl

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Dla naszych czytelników wspólnie z organizatorem Agencją Artystyczną Joanna przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na występ Neo-Nówki w Pruszkowie. Co trzeba zrobić by wygrać? We wtorek 23 stycznia o godz. 12.00 należy wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać Neo-Nówka, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Cztery osoby, których maile jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę otrzymają podwójne bilety na to wydarzenie.  

WYNIKI
Sylwester Musiał
Małgorzata Sulka
Piotr Zagajewski
Agnieszka Piotrowska 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kiedy w Piastowie będzie normalnie funkcjonować Poczta,tzn roznoszenie listów? Czy to normalne ,aby przez 14 dni nie było Pana Listonosza. Są ferie,jeżeli pracownicy są chorzy to uczeń Liceum za pieniądze ,na zlecenie to zrobi. Tylko trzeba chcieć.

Gość

Ale ściema z tym losowaniem

Głos

Bardzo ambitne poczucie humoru,gdzie Za Chwilę Dalszy Ciąg Programu,gdzie Komiczny Odcinek Cykliczny?

Zygi

Corke to sie pisze o a nie u. Janusz -1 !!!

Ania

Neonowka jest slaba. Lepiej isc do kina!

Janusz_z_rozanej

Mam horom curke dajcie bilet

Rado

Dajcie mi 2 bilety? Tylko jest na wozku inwalidzkim :(