27° Niedziela
19 Sierpnia


CKIS Facebook

Wygraj bilety na seans w CKiS [WYNIKI]

Na oficjalne otwarcie CKiS w Pruszkowie jeszcze trzeba poczekać, ale mieszkańcy mogą już korzystać z niektórych atrakcji. W najbliższych dniach w CKiS wystartuje cykl filmowy „Dobre kino na dobry początek!”.

Budynek CKiS jest gotowy na przyjęcie mieszańców. Instytucje, które mają w nim działać (MOK „Kamyk”, ZTL „Pruszkowiacy”) szykują się do wielkiej przeprowadzki. Na ożywienie CKiS trzeba jeszcze poczekać, ale...

Sale kinowo-widowiskowe są już w pełni wyposażone. Dyrekcja CKiS dla mieszkańców przygotowała niespodziankę i na długo przed oficjalnym otwarciem obiektu zaprasza na pokazy filmowe. – Rozpoczynamy cykl „Dobre kino na dobry początek!”. Start już w piątek trzynastego? To na pewno będzie szczęśliwy dzień, zapraszamy na pierwsze pokazy filmowe do Sali Widowiskowej w nowym budynku CKiS. Nasz cykl rozpoczynają dwa filmy: „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej oraz „Luis i obcy” specjalnie dla najmłodszych – czytamy na fanpage'u CKiS.

Bilety są dostępne na stronie kupbilecik.pl oraz na godzinę przed seansem w CKiS.

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na dzisiejszy pokaz. Co trzeba zrobić? Przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Dobre kino na dobry początek”, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Nagrody otrzymają trzy osoby, których maile dotrą na naszą skrzynkę o godz. 13.30.

WYNIKI:

Dorota Polkowska

Marcin Fabisiak

Aleksandra KozłowskaHarmonogram pokazów:

Twarz
13.04 (piątek) – 19.00
14.04 (sobota) – 19.00
15.04 (niedziela) – 18.00
20.04 (piątek) – 20.00
21.04 (sobota) – 20.00
22.04 (niedziela) – 18.00

Luis i obcy
14.04 (sobota) – 15.00
15.04 (niedziela) – 15.00
21.04 (sobota) – 15.00
22.04 (niedziela) – 15.00
Bilet normalny - 20zł
Bilet ulgowy - 17zł


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Z krwi i kości

Trzeba jasno powiedzieć , że nie jest to kino , tylko sala widowiskowa. Akustyka wyłącznie na spektakle , kameralne koncerty, występy zespołów tanecznych. Sala piękna choć z całą pewnością nie na projekcje filmowe , chyba że z repertuaru ,, W Starym Kinie,, . Piątkowe otwarcie kulturalnie przemilczę . Powiedzmy , że było to 13 w piątek i przeniosłem się w czasie o 25 lat do kina Oświata tudzież Kolejarz w Pruszkowie. Pamiętacie Pruszkowianie ?

Gość

Byłem w sobotę na filmie kino na 1 piętrze wjazd tylko windą brak klimatyzacji duchota o nagłośnienie lepiej nie mówić nie polecam