25° Wtorek
18 Września

Śr

sto-nogi.pl

Wygraj pakiet startowy na IV bieg STO-nogi! [WYNIKI]

To niepowtarzalna okazja, aby zgarnąć pakiet startowy umożliwiający udział w milanowskim biegu STO-nogi. Oficjalne zapisy zostały zakończone, a bieg rozpocznie się już w ten weekend. Co wchodzi w skład nagrody?

Bieg STO-nogi każdego roku gromadzi setki osób, które mają bzika na punkcie biegania. Do tegorocznej, czwartej edycji zawodów zgłosiło się 353 biegaczy. Choć zapisy właśnie się skończyły, to organizatorzy dalej weryfikują zawodników w zgłoszeniach uzupełniających. Pozostało około 30 wolnych miejsc, a bieg rozpocznie się już 17 kwietnia. To niewiele czasu aby zająć miejsce na liście startowej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Formuła zawodów jest zawsze taka sama. Trasa biegu prowadzi ulicami: Fiderkiewicza i Warszawską (mapa). Zawodnicy muszą przebiec dwa razy pętlę liczącą 5 km. Start i meta przed siedzibą Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5. Na trasie umiejscowiono trzy punkty sędziowskie. Do dyspozycji uczestników będzie punkt z wodą po pokonaniu pierwszej pętli (5 km – przyp. red.).

Przewidziano wiele nagród i specjalnych kategorii m.in. dla mieszkańców Milanówka, Open, Mistrzostwa Świata Geografów czy Mistrzostwa Polskich Pilotów i Personelu Pokładowego. W celu wystartowania w klasyfikacji drużynowej kapitan dokonuje zgłoszenia. Warto dodać, że osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców. Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Wraz z organizatorami przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jest jeden pakiet startowy, w skład którego wchodzi: darmowy udział w biegu oraz na trasie dostęp do wody i owoców, etui na telefon – specjalne do biegania, kubek okolicznościowy, posiłek regeneracyjny, udział w losowaniu cennych nagród, a także wstęp na „Pasta Party” i spotkanie z Robertem Szewczykiem połączone z prelekcją „Polska – biegowe trasy marzeń, czyli w poszukiwaniu motywacji”.

Co trzeba zrobić aby zgarnąć nagrodę? Wystarczy 12 kwietnia o godz. 14.00 wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „STO-nogi Milanówek”, a w treści podać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Osoba, której mail jako pierwszy dotrze do nas o godz. 14.00 otrzyma nagrodę. Zachęcamy do udziału!

WYNIKI:

Konkurs wygrała Pani Agata Grabowska, serdecznie gratulujemy!Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ech, drugi. :)

Tomek

Kiedy wyniki konkursu? Czy skontaktujecie się ze wszystkimi uczestnikami?

Gość

biegajcie w pruszkowie, o to chodzi jasiowi, dzięki temu nie macie czasu ani chęci żeby go krytykować a on wygrywa kolejne wybory

Gość

bieganie jest jak sr... każdy przez to przechodzi, bo musi

Gość

Nasz Prezydent Tysiąclecia

gośc

do Gość 2016.04.12 08:50 a gdzie ja durniu wspomniałem coś o Kaczyńskim? pokaz mi ten wpis, czy jeżeli nie lubie tzw. biegów to musze być z pis? ty to kompletny kretyn jesteś, widać , ze glupszy od ustawy, pewnie głosowałeś na partie miłości bo tylko do tego się nadajesz

Gość

bardziej drogi blokują marsze twojego kaczyńskiego

patryk

nastała moda na jakieś głupie biegi, po co to komu?/ co mi to da, ze paru nawiedzionych pobiegnie sobie?/ tyle biedy bezrobocia a oni sobie wesolutko biegną idiotyzm

Gość

ciagle blokuja miasto, nie lepiej biegac w kampinosie?

Głos

Na Cześć Zbysia Stonogi jest ten bieg?