13° Poniedziałek
24 Września

Wt

Seweryn Dębiński

Wystawa kotów rasowych

Już dziś w Pruszkowie rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych połączona z targami zoologicznymi. Zatem impreza skierowana jest nie tylko do hodowców, ale i do wszystkich osób kochających te puszyste czworonogi.

Publiczność będzie miała okazję podziwiać najróżniejsze rasy kotów, które zostaną ocenione w specjalistycznych konkurencjach przez międzynarodowy skład sędziowski. Na sobotę przewidziano konkurencje dla kociąt wszystkich ras, natomiast jutro będą rywalizować koty dorosłe. Jak już wspominaliśmy nie będzie to tylko impreza dla hodowców, bowiem wystawie będą towarzyszyć targi zoologiczne. Pojawią się na nich renomowanie producenci karm i artykułów dla zwierząt, w szczególności kotów.

Wystawa rasowych kotów to też dobry pomysł na spędzenie weekendu w rodzinnym gronie. Uczestnicy imprezy będą mogli wybrać „Kota Publiczności” – głosowanie odbędzie się w sobotę, zaś puchar ufundowany przez PZF najpiękniejszy „mruczek” otrzyma w niedzielę.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w pruszkowskiej hali Znicza przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Wstęp w godz. 10-17. Bilety do kupienia przy wejściu na wystawę : 15 zł normalne, 8 zł ulgowe, dzieci do lat 3 bezpłatnie.

Wystawa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Byłem w ubiegłym roku. Za 15 zł nie warto. Za te 50 zł dla całej rodziny lepiej pojechać na prawdziwą wycieczkę za miasto albo wybrać się do Muzeum Hutnictwa (też drogo ale przynajmniej ciekawie).

Gość

Maine Coon to król kotów

Gość

myslałem że to za darmo a tu bilet trzeba. Za 15 zł to sobie schabowego w niedzielę usmażę. Pozdrawiam. Janusz z Pruszkowa. rodowity

Radek

Moj rosyjski niebieski i tak nr1 !!!

Gość

Dlaczego ten bazar ze zwierzętami jest nazywany "wystawą" ? jakim prawem? dodatkowo jeszcze bilety po 15zł i 8zł dzieci! Ludzie nie dajcie sie nabrać i spędźcie inaczej czas bo to jest strata pieniędzy i czasu. To nie jest żadna wystawa tylko najzwyklejszy targowisko ze zwierzętami, gdzie "wystawcom" zależy wyłącznie na sprzedaży zwierząt. Raz dałem się nabrać. Porażka. Idzcie z dźećmi na spacer, do kina lub do zoo.

Gość

Kici ,kici...

Gość

To już wiem dlaczego od rana kicham

Goś

królem kotów i psów to są pchły,roznoszące różne choroby

J23

DEVON REX jest królem kotów