27° Niedziela
19 Sierpnia


Anna Zwolińska

Wystawa psów kochanych

Już 9 czerwca w Podkowie Leśnej odbędzie się kolejna już Wystawa Psów Kochanych. Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące zaprasza na to wydarzenie wszystkich miłośników czworonogów wraz ze swoimi pupilami.

Jamnik, owczarek niemiecki, buldog albo zwyczajny kundelek. Na tej wystawie nie ważna jest rasa,ważne jest to, że psiak jest kochany. Bo to o miłość do zwierzaków chodzi w tej imprezie. Ale jak na wystawę przystało nie brakuje i fachowych sędziów ze Związku Kynologicznego wybierają najbardziej Kochanego Psa. Jest to niełatwe zadanie, bo każdy z psich „zawodników” jest przecież kochany

– Zwycięzcy są zawsze zaskoczeniem dla ich właścicieli, dostają dyplomy, i cenne nagrody, które zabierają do domu, albo na miejscu zjadają. Co roku w pięknym lesie naszego liceum zbierają się wielbiciele psów, którzy nie mogą być na krajowych i międzynarodowych wystawach psów rasowych, choć ich pupile mają tak samo cztery łapy, ogon i bardzo wierne oczy. – podkreślają organizatorzy.

Psy są nagradzane w pięciu kategoriach: pies mały, pies duży, pies junior, pies senior i pies publiczności.

W trakcie wystawy nie zabraknie też atrakcji. Jakich? Odwiedźcie 9 czerwca o godz. 15.00 Wystawę Psów Kochanych (Podkowiańskie Licem Ogólnokształcące ul. Wiewiórek 2/4) i przekonajcie się sami!


Anna Zwolińska
anna.zwolińska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Lila

Taaaa. Kochane psy. Szukam od miesiaca domu dla psa ktoremu umarl Pan. Wszyscy sie pochylaja wspolczuja. Ale i tak krzaczki trawniczki i grzadki sa wazniejsze niz psi los. Dla mnie deklaracje milosci do psow od miesiaca to lipa

Daro

Kochane to są koty. A nie psy !!! Moj rosyjski niebieski jest cudowny

Gość

Bardzo fajna inicjatywa!