25° Wtorek
18 Września

Śr

mat. organizatora

Zagrają dla Kacpra. Tym razem w Raszynie

Pamiętacie Kacpra? To przesympatyczny chłopiec z Brwinowa, który zmaga się z autyzmem. Już 7 października odbędzie się charytatywna muzyczna gala, w trakcie której zbierane będą pieniądze na jego rehabilitację.

To już nie pierwsza muzyczna impreza organizowana dla chłopca. W ubiegłym roku podobna impreza odbyła się w Brwinowie. Tym razem wydarzenie przenosi się do Raszyna. 

Już 7 października o godz. 14.00 w hali przy ul. Szkolnej 2 w Raszynie rozpocznie się pod szyldem „Gramy dla Kacpra”. – Zapraszamy wszystkich i bez wyjątku na koncert „Gramy dla Kacpra”, atrakcje jakie przewidzieliśmy na ten dzień to koncerty zespołów znanych ze sceny muzycznej – zachęcają organizatorzy. 

Kogo zobaczymy na scenie? Lista artystów jest całkiem pokaźna: E-maill Zespół, Cliver, Isabella, MARKUS P, Claudi, Sonar, InVox, B-QLL, Zespół The Lovers, Enjoy, DBOMB, Tarzan Boy, Dagmara, Formacja M-Power. Koncerty to nie jedyne atrakcje przygotowane dla gości. Nie zabraknie też animatorów, malowania buziek, mobilnego planetarium czy pokazów iluzjonisty. Łasuchy będą mogły skosztować waty cukrowej, a na dzieci będą czekały kolorowe dmuchańce. 

– Oczywiście odbędą się również licytacje wspaniałych przedmiotów spotykanych i tych nie spotykanych na rynku. Również zaproszenia na telewizyjne programy „na żywo” – podkreślają organizatorzy. 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość57

Dlaczego kościół. ? ? Przecież on nie ma ha ha ha

Gość

Może kościół coś sypnie?