27° Niedziela
19 Sierpnia


arciwum

Zaparkuj w Młochowie z tanecznymi występami

Podczas kolejnego koncertu słuchacze będą mogli uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Kameralna Harmonia zagra „Historię tańca”. Tym razem prócz muzyki i malowniczego krajobrazu będzie można podziwiać występy taneczne na scenie.

Kameralna Harmonia to połączenie współczesnego akordeonu koncertowego z wiolonczelą i niezwykłymi staropolskimi instrumentami. Artyści wykonują muzykę od folkowej do klasycznej, m.in.  skoczne polki, XVI wieczne polonezy, kujawiaki i oberki, staropolskie pieśni, miniatury Grażyny Bacewicz, Witolda Lutosławskiego, Karola Szymanowskiego, narodowe tańce bułgarskie, greckie, włoskie, irlandzkie i wiele innych.

Na scenie w Młochowskim parku pojawią się: Katarzyna Kamer (wiolonczela, staropolskie fidele kolanowe), Hubert Giziewski (akordeon), Wojciech Lubertowicz (bębny obręczowe), Małgorzata Nabrzeska i Adrian Podlecki (taniec - Cracovia Danza).

Koncert odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Kameralnie, kulturalnie, warte polecenia. Parkują nie tylko zmotoryzowani ale i rowerzyści, brawo.