Piątek
15 Grudnia

Sob

Facebook Filip Chajzer

Zaprosiły Chajzera do Grodziska Mazowieckiego

Uczestniczki programu „Book Morning Library!” realizowanego w grodziskiej bibliotece postanowiły zaprosić na spotkanie Filipa Chajzera. Czy dziennikarz skusi się i przyjmie zaproszenie?

Book Morning Library!/Dzień Dobry Biblioteko! To program skierowany jest do młodzieży i to młodzież go z nami tworzy. To swego rodzaju program literacki, który ma pokazać, że czytanie książek jest fajne. Organizatorzy liczą na to, że uczestniczkom programu uda się zachęcić znajomych do częstszego sięgania po książkę.

Ale Book Morning Library to nie tylko książki. W trakcie spotkań odbywają się ciekawe warsztaty i spotkania. W ostatnim czasie dziewczyny biorące udział w projekcie zastanawiały się nad tym, kogo chciałyby zaprosić do swojego programu, kto im imponuje i czyje działania robią na nich duże wrażenie. Wybór padł na Filipa Chajzera! Dziennikarz angażuje się w wiele ciekawych akcji i wielokrotnie sam je organizuje. Jedną z najbardziej znanych jest zbiórka na rzecz powstańców i żołnierzy z Armii Krajowej. Natomiast ostatnio zorganizował urodziny dla 12-letniej Oliwki (dziewczynka jest lekko autystyczna), bo na imprezę organizowaną przez nią nikt nie przyszedł.

Oto treść zaproszenia:Cześć Filip, cenimy Cię za wrażliwe serce, bezinteresowną pomoc i pozytywną energię, za inspirujące działania, dystans do siebie, odwagę i szacunek do innych ludzi. Mogłybyśmy tak wymieniać jeszcze długo. Marzymy, żeby się z Tobą spotkać. Zapraszamy Cię więc do naszego programu Book Morning Library! na wywiad i, jeśli to byłoby możliwe, na spotkanie autorskie z czytelnikami naszej biblioteki. Właśnie pracujemy nad recenzją Twojej książki „Chajzerów dwóch”. Wywiad byłby doskonałym dopełnieniem naszego czytelniczego spotkania z Tobą. Czekamy na Ciebie w Grodzisku Mazowieckim! Pozdrawiamy gorąco, dziewczyny z Book Morning Library!

My ze swojej strony liczymy na to, że Filip Chajzer znajdzie chwilę by odwiedzić Grodzisk Mazowiecki.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Ja

@Jaro Przez pomyłkę to Tata Cię zrobił

Rado

Grodzisk to badziew jak i Chajzer !

pisowiec

grodzisk to zapyziałe miasto.

Gość

po co ty na tym świecie

Gość

po co on do tej dziury

Jaro

Chajzer to TVNowska pomylka!