26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
zespolakcent.pl

Zenek Martyniuk wystąpi w Nadarzynie

Od 30 listopada do 2 grudnia w Nadarzynie będą odbywać się Centralne Targi Rolnicze. Jedną z atrakcji będzie koncert Zenona Martyniuka.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi agrobiznesu w Polsce. Ideą imprezy jest promocja polskich produktów rolnych, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku będzie organizowana w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie i potrwa trzy dni.

CTR rozpoczną się w czwartek, 30 listopada. W trakcie trzydniowej imprezy będą odbywały się liczne prelekcje, pokazy i seminaria. Nie zabraknie również atrakcji dla odwiedzających. W trakcie wszystkich dni targowych organizowane będą liczne degustacje tradycyjnych polskich potraw, produktów i alkoholi. Nie zabraknie też gier i zabaw zachęcających dzieci do spożywania mleka. Koła Gospodyń Polskich z całego raju przygotują prezentacje stołów wigilijnych. Nie zabraknie też występów i pokazów.

Jedno jest jednak pewne. Najwięcej osób przyciągnie koncert Zenona Martynikua, który jest zaplanowany na piątek, 1 grudnia. Artysta znany z takich utworów jak „Przez twe oczy zielone”, „Pragnienie miłości” czy „Życie to są chwile” na scenie pojawi się o godz. 17.00. Jeśli chcecie się wybrać na targi konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Formularz jest dostępny tutaj.

 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Milo

On jest jak Mick Jagger, a, wy tak piszecie :)

Gość

prawdziwy wieśniak

Gość

Rzygać mi się już chce jak go widzę i słyszę, ile można? (pytanie retoryczne)

Gościu

Jarek lubisz to, a tak piszesz. No co ty Jaruś mordeczko. Sam ostatnio skakaleś na wersalce pszczółka maja sobie lata...

Jarek

Oblesne disco polo. Porazka!