26° Czwartek
19 Lipca

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr
zespolakcent.pl

Zenek Martyniuk wystąpi w Nadarzynie

Od 30 listopada do 2 grudnia w Nadarzynie będą odbywać się Centralne Targi Rolnicze. Jedną z atrakcji będzie koncert Zenona Martyniuka.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi agrobiznesu w Polsce. Ideą imprezy jest promocja polskich produktów rolnych, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku będzie organizowana w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie i potrwa trzy dni.

CTR rozpoczną się w czwartek, 30 listopada. W trakcie trzydniowej imprezy będą odbywały się liczne prelekcje, pokazy i seminaria. Nie zabraknie również atrakcji dla odwiedzających. W trakcie wszystkich dni targowych organizowane będą liczne degustacje tradycyjnych polskich potraw, produktów i alkoholi. Nie zabraknie też gier i zabaw zachęcających dzieci do spożywania mleka. Koła Gospodyń Polskich z całego raju przygotują prezentacje stołów wigilijnych. Nie zabraknie też występów i pokazów.

Jedno jest jednak pewne. Najwięcej osób przyciągnie koncert Zenona Martynikua, który jest zaplanowany na piątek, 1 grudnia. Artysta znany z takich utworów jak „Przez twe oczy zielone”, „Pragnienie miłości” czy „Życie to są chwile” na scenie pojawi się o godz. 17.00. Jeśli chcecie się wybrać na targi konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Formularz jest dostępny tutaj.

 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Pisaliście że wystąpi we wsi, obstawiałem pruszków.

Gość

Co wy chcecie nadarzyn wies to i wiejski wykonowca

Jarek

Kolek ze wsi ten Martyniuk. Porazka!

Głos

Bardzo ambitna muzyka

Ania

Ja tez nie cierpie disco polo. To ochyda i wiocha!

Gościu

Wreszcie nie mogłem się doczekać

Rado

Badziewny wykonawca. Porazka disco polo!

Radek

Porazka wystep. Disco Polo oblesne. Uwaga!