17° Piątek
27 Kwietnia

Sob

Nie

Pon

Wt

Śr

Czw
centrumkultury.eu

Zenon Laskowik zawita do Grodziska

Już tylko kilka dni dzieli nas od występu Zenona Laskowika w Grodzisku Mazowieckim. 28 grudnia popularny artysta zaprezentuje się w Centrum Kultury. Zapowiada się wyśmienita zabawa.

Lata płyną, a 71-letni satyryk cały czas jest na topie. Publiczność uwielbia Zenona Laskowika i z utęsknieniem czeka na kolejne występy artysty. Co ciekawe, satyryk jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W trakcie studiów Laskowik założył kabaret „Klops”. Były to jego pierwsze kroki na drodze do kariery, która na dobre wystartowała w latach 70. Na mapie Polski pojawił się kabaret „Tey”. Nieco starsi nadal wspominają z uśmiechem na ustach dialogi Laskowika z Bohdanem Smoleniem czy Januszem Rewińskim.

Laskowik przerwał karierę w latach 90. i pracował jako listonosz. W myśl powiedzenia „ciągnie wilka do lasu”, wrócił na scenę w 2003 roku. Z czasem Laskowik nawiązał współpracę z Waldemarem Malickim, występował również z Jackiem Fedorowiczem.

Świat się zmienia, a znany satyryk nadal stanowi markę na scenie kabaretowej. Miłośnicy dobrego humoru z Grodziska Mazowieckiego już zacierają ręce. 28 grudnia o godz. 20.00 Laskowik zaprezentuje się na scenie Centrum Kultury. Wraz z  Kabareciarnią w składzie: Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak, Jacek Skrzypczak i zespołem Telemenele wykona program „Będą Zmiany...”. Warto pamiętać, żeby na występ zabrać paczkę chusteczek i wcześniej przygotować dłonie do gorących oklasków. Osoby pamiętające czasy PRL-u będą się świetnie bawić. Laskowik to gwarancja wysmakowanego dowcipu i sporej dawki śmiechu.

Bilety: 80-100 zł
Miejsce: Kino Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Q - no właśnie jesteś przykładem, że ciemny lud kupuje wciąż kłamstwa PO i niewygodne fakty do niego nie docierają. TVN prawdę ci powie jak cyganka haha. Ciebie mamusia musiała długo rodzić i mózg ci się widać niedotlenił i dlatego dzisiaj masz ograniczenie umysłowe i nie możesz przyjąć do wiadomości faktów. Tu masz fakt np. co do próby sprzedaży lasów przez PO, ale pewnie i tak nic z tego nie zrozumiesz bo to po angielsku. https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW78_a.html --> 6. PRIVATE PROPERTY RESTITUTION.

Q

Jak to kurski powiedział CIEMNY LUD TO KUPI ty jesteś tego najlepszym przykładem Więcej czytaj wsieci do rzeczy itp tub propagandowych pis w końcu. W dzieciństwie musiałeś nieźle spaść na łeb, pajacu. Lasy państwowe żydom hahaha większych wymyślonych głupot nie słyszałem. Ale cóż nie od dziś wiemy że wyborcy pisd nie mają rozumu hahaha reszta szkoda słów i tłumaczenia

Gość

kolega - jeszcze co do edukacji - akurat jeśli ta reforma cofnie nas do czasów komunizmu, to bardzo dobrze, bo wtedy ktoś kto zdał maturę to naprawdę sporo umiał, a dzisiaj w tzw. nowoczesnej edukacji kształci się debili, którzy często nawet banalnej matury z matematyki na poziomie podstawowym na 30% nie są w stanie zaliczyć. Oto jest ta wspaniała edukacja za rządów PO. Co do obrotu ziemią zgoda - ustawa skandaliczna - związki wyznaniowe mogą kupować ile chcą, a zwykli ludzie nie. Wzmożona kontrola telekomunikacji? Której - tej sprzedanej kilkanaście lat temu Francuzom? W naszym kraju niedługo nic nie będzie polskie. Elektrownie - niemieckie, gazety - w 90% niemieckie, gaz kupujemy najdrożej w UE od Rosji tak Pawlak wynegocjował cenę. I można by tak jeszcze długo wymieniać. Przy tym wszystkim tzw. Misiewicze to pikuś. A na koniec w kwestii edukacji mała zagadka: cegła waży kilogram i pół cegły. Ile waży cegła? Idę o zakład, że połowa dzisiejszych tzw. nowoczesnych maturzystów by tego prostego zadania nie rozwiązała, bo to nie jest test z odpowiedzą a,b,c,d. Pozdrawiam "prawdziwego antykomunistę".

Gość

kolega - Trzeba być odmóżdżonym przez TVN żeby nie widzieć że PO jest większą czerwoną hołotą niż PiS. To PO pod osłoną nocy 18.12.2014 r. chciała przegłosować zmianę konstytucji umożliwiającą sprzedaż lasów państwowych, aby spłacić roszczenia Żydów na 65 mld $, ale dzięki sprzeciwowi PiSu zabrakło im 5 głosów do 2/3 wymaganych do zmiany konstytucji. A że taki zamiar mieli świadczy tajna notatka ambasadora USA ze spotkania z ówczesnym marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim, który powiedział, że Tusk przymusi o niepokornych ministrów rolnictwa i środowiska do oddania na sprzedaż nieruchomości w tym lasów. I co panie kolego? W TVNie o tym nie mówili? Propaganda to jest w WSI24 same kłamstwa całą dobę, gdzie funkcjonariuszka medialna TW Stokrotka (dla niekumatych Monika Olejnik) przeprowadza "wywiady" z czerwonymi politykami. Albo szkło kontaktowe, które prowadzi syn komunistycznego propagandysty Brunona Miecugowa. Miłego oglądania. W PiS są byli członkowie PZPR zgoda, ale więcej jest ich w PO. Przykładowo - Marcin Święcicki - sekretarz nawet a nie tylko szeregowy członek, Iwona Śledzińska Katarasińska - pracowała w Trybunie Ludu i pisała w 1968 r. szkalujące studentów i robotników artykuły za ich protesty przeciwko władzy ludowej, pisała antysemickie teksty, Michał Boni - TW, Zbigniew Ćwiąkalski - członek PZPR, Barbara Kudrycka - członek PZPR, Magdalena Kochan - członek PZPR, Mieczysław Augustyn - członek PZPR, Marek Borowski(startował z list PO), Dariusz Rosati, Grażyna Ciemniak - wszystko członkowie PZPR. W samorządach podobnie - choćby w Słupsku Zdzisław Sołowin, Romuald Machaliński, Ewa Kumik oraz Jan Lange - PZPRowcy. I co zatkało kakało? Kto tu jest parszywą czerwoną hołotą? Kto pluł na żołnierzy wyklętych i robił wszystko żebyut utrudnić ich ekshumacje i identyfikacje? Kto robił prowokacje ze spaleniem budki koło ambasady Rosji żeby potem to zawalić na "polskich faszystów"? No kto? Może PiS? A kto po tym jak kibice Legii wykrzyczeli: Donald matole twój rząd obalą kibole kazał złapać kilkuset kibiców Legii i ich maltretować stalinowskimi metodami np. sadzając na nodze od stołka? PiS? Wyłącz TVN, włącz myślenie.

kolega

PiS to większa czerwona hołota jak cała ta reszta. Trzeba być naprawdę ograniczonym żeby tego nie widzieć. Regulowanie obrotu ziemią prywatną, program 500+, wzmożona kontrola telekomunikacji, członkostwo w tej partii wielu komunistów i dzieci komunistów, zamiana mediów publicznych w prosocjalistyczną propagandę, większe opodatkowanie pracujących, reforma edukacji która cofa nas do czasów komunizmu, podniesienie akcyzy na towary zagraniczne... Pozdro dla ciebie "antykomunisto".

Gość

Q - czerwona hołota istotnie ma się dobrze, ale ostatnio jej się pogorszyło, bo PiS zabrał resortowym SBkom wysokie emeryturki i dlatego taki kwik. Ostatnio umarł stary komuch, morderca z KBW Bauman idol "postępowców". Niech się smaży w piekle. Na szczęście naród przejrzał na oczy i już nigdy więcej ta POwsko Nowoczesna banda do koryta się nie dostanie. Owszem PiS robi duże długi i jest socjalistyczny co mi się nie podoba bo np. nie robi ułatwień dla przedsiębiorców, zgodzili się na CETA, która może zniszczyć polskie rolnictwo, ale jak mam w perspektywie powrót tej czerwonej hołoty POwsko-Nowoczesnej do władzy, czyli potomków KPP (Komunistycznej Partii Polski) to wybieram jednak PiS.

Q

Czerwona hołota ma się dobrze i rządzi krajem jakbyś nie wiedział, ale ty schizofreniku mało wiesz ale co tam jak to duda powiedział ,, nie słuchajcie ich że się budżet zawali`` hahaha budżet już się zawalił bo robią rekordowe długi 74 mld zł w rok! Tak to nawet po nie zadłużała a przyszły rok tak samo. NIC DZIWNEGO ŻE PISOWSCY ZŁODZIEJE I OSZUŚCI PRZEKROCZYLI BILIONOWY dług i jeszcze nowy skok na ofe szykują hahahaha Jaruzelski byłby dumny

Gość

Q - czuję kwik, kwik, świń oderwanych od koryta. Duda to rzekomo marionetka Kaczyńskiego, a Komorowski to był samodzielny niby? No weź mnie nie rozśmieszaj. Duda przynajmniej się wysłowić umie normalnie, nie duka z kartki i nie chodzi po krzesłach jak Komorowski w Japonii. precz z PO, Nowoczesną i KOD. Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!!

Q

do gość - Jak się czujesz komendancie dojnej zmiany, ile płacą? pisowska hołota

Gość

Byłem na tym występie. Jak dla mnie mało śmieszny, wręcz żenujący. Widać oderwanie od koryta. Antypisowska nagonka. Za to o PO prawie nic. Niektóre żarty na poziomie rynsztoka (np., że Kaczyński wojuje szabelką której nigdy nie miał w pochwie). Zmarnowałem 80 zł. Nigdy więcej nie pójdę na Laskowika. Precz!

Głos

Szkoda ze nie ma juz z nami Pana Smolenia